Poznaj systemy WINS

Zapisz się na szkolenie, by poznać szczegóły technologii wykonywania prac montażowych i dociepleniowych.

20 lat gwarancji

Dowiedz się, jak spełnić warunki, by uzyskać 20 lat gwarancji na szczelność połączeń montażowych.

Standard Wins

Nowy Standard Selena

Nowa technologia WINS uszczelniania i izolacji stolarki budowlanej w trakcie montażu, została opracowana wspólnie z instalatorami.

Kalkulator zużycia

Aby ułatwić Państwu oszacowanie ilości materiałów uszczelniających koniecznych do montażu okien i drzwi w systemie WINS - przygotowaliśmy prosty kalkulator, który wyliczy potrzebne ilości piany i foli płynnych (lub taśm rozprężnych) oraz przygotuje wydruk zapotrzebowania dla Państwa instalatora.

Standard WINS

Nowy Standard uszczelnienia i izolacji połączeń ościeży z ościeżnicami opracowany przez Selenę to wytyczne do projektowania i wykonania tych połączeń, odpowiadający najostrzejszym wymaganiom budynków wysoko energooszczędnych. Standard zapewnia uzyskanie pełnego komfortu cieplno-wilgotnościowego i akustycznego użytkowania budynku.

Nagrody WINS

Innowacyjne systemy WINS do izolacji i uszczelniania okien na bazie folii płynnych doceniane są nie tylko przez coraz szersze grono wykonawców i właścicieli salonów okiennych, ale również przez branżę stolarki okiennej.
Bardzo cieszy nas fakt, że otrzymaliśmy statuetkę TOP BUILDER w kategorii Innowacja oraz Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2021.

Zobacz, jak nasze rozwiązania ułatwiają pracę

Artykuły branżowe

05.04.2023
20 lat gwarancji szczelności

NIEZAWODNA METODA Czy montaż lub wymianę okien można jeszcze bardziej przyśpieszyć, uprościć i przy tym wyeliminować możliwość popełnienia błędów? A dodatkowo, w obliczu rosnących cen surowców naturalnych, a także trendu dbałości o środowisko, jeszcze bardziej zaoszczędzić energię w budynku? Tak!

Czytaj więcej
04.04.2023
Jak działa System WINS?

Okna i drzwi poza cechami użytkowymi i estetycznymi powinny spełniać podstawowe wymagania w zakresie ochrony cieplnej budynków, a więc posiadać dużą izolacyjność cieplną i szczelność na przepływy powietrza. Dobór, rozmieszczenie i prawidłowy montaż stolarki jest jednym z najbardziej istotnych elementów procesu projektowania i wznoszenia energooszczędnych budynków.

Czytaj więcej
05.04.2023
Program dotacji „Czyste Powietrze”

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej to już pierwszej zimy oszczędności na rachunkach za ogrzewanie, które w obecnej sytuacji stanowią znaczący koszt budżetu domowego. Jeżeli połączymy to z ociepleniem ścian zewnętrznych, to efekt może znacząco przekroczyć 50% wydatków.

Czytaj więcej

Zapisz się do naszego newslettera!

Jako pierwszy otrzymuj najnowsze informacje na temat chemii budowlanej, hydroizolacji i innych materiałów specjalistycznych.

Info o administrowaniu danych osobowych
Administratorem danych jest Selena Digital Distribution Sp. z o.o. (ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej, przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się nami poprzez e-mail: rodo@selena.com.
Wszystkie pola oznaczone * są obowiązkowe.