Zostań Certifikowanym Wykonawcą!

Jeżeli chcesz, aby Twój Inwestor otrzymał 20 lat gwarancji na uszczelnienie i izolację stolarki budowlanej - musisz zostać Certyfikowanym Wykonawcą.

Certyfikowany wykonawca to osoba, która posiada Certyfikat otrzymany od producenta systemu WINS FLEX, firmę SELNA. Aby go uzyskać należy przejść teoretyczno-praktyczne jednodniowe płatne szkolenie, zakończone testem z wiedzy o WINS i o uszczelnieniu izolacji stolarki.

Na szkoleniu:

  1. Zyskasz skondensowaną i unikalną wiedzę na temat fizyki budowli, wymogów budowlanych oraz standardów montażu stolarki.
  2. Potwierdzisz swoje kompetencje w zakresie umiejętności panowania. Czy robisz to prawidłowo i efektywnie, jakich narzędzi warto używać?
  3. Dowiesz się tego, czego jeszcze nie wiedziałeś na temat systemów trójwarstwowych i uzyskasz odpowiedź dlaczego są jedynym skutecznym sposobem uszczelniania i izolacji stolarki
  4. Dowiesz się jak prawidłowo wykonać uszczelnienie i izolację w systemach TYTAN WINS. Poznasz szczegóły prawidłowej izolacji, rozwiązania przy różnych sytuacjach montażowych.
  5. Otrzymasz od nas podręcznik, który jest instrukcją i równocześnie bazą wiedzy.

Miejsce, ilość osób i termin szkolenia ustalamy wspólnie, bezpośrednio z trenerami TYTAN WINS. (zapis przez formularz, kontakt mailowy lub telefoniczny).

Po szkoleniu , czyli po zdanym pozytywnie egzaminie musisz zarejestrować się na naszej stronie. Następnie zgłosić się do trenera ze szkolenia lub bezpośrednio do osoby z działu obsługi klienta, z prośba o weryfikację i nadanie uprawnień do wystawiania certyfikatów dla inwestora.

Zostajesz wtedy w systemie odznaczony jako certyfikowany montażysta, co upoważnia do zgłaszania inwestycji do 20-letniej gwarancji.

Po wykonaniu montażu w systemie TYTAN WINS i akceptacji zgłoszenia przez Managera technicznego SELENA - Twój inwestor otrzyma od nas posiadający indywidualny, imienny, numerowany certyfikat nadany na swoją inwestycję.

Dużym benefitem pozostania certyfikowanym montażystą , jest umieszczenie Cię na mapie #WINSERÓW , wraz z danymi do kontaktu dla inwestorów, osób poszukujących profesjonalnego montażu uszczelniającego okna. Dzięki mapie trafisz na listę najlepszych monterów i jednocześnie wykwalifikowanych fachowców, którą rekomenduje firma Selena - producent systemu WINS FLEX.

Organizujemy szkolenia Certyfikacyjne we wszystkich regionach całego kraju. Dokonaj zgłoszenia chęci uczestnictwa bezpośrednio do naszych Managerów Technicznych TYTAN WINS beata.strzelczyk@selena.com oraz maciej.stolpiak@selena.com lub skorzystaj z poniższego formularza.

Wkrótce udostępnimy nowe terminy szkoleń

Zapisz się na powiadomienia

Info o administrowaniu danych osobowych
Administratorem danych jest Selena Digital Distribution Sp. z o.o. (ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej, przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się nami poprzez e-mail: rodo@selena.com.
Wszystkie pola oznaczone * są obowiązkowe.

Nie możesz do nas przyjechać na szkolenie?
Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my przyjedziemy do Ciebie na inwestycję
i przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników.

Zapisz się na szkolenie

Sprawdź jak zostać Certyfikowanym Wykonawcą WINS, poznaj cały pakiet korzyści dla profesjonalistów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym zespołem i poznaj komplet korzyści dla wykonawców.

Gwarancja 20 lat

Poznaj program certyfikacji profesjonalistów, po którym uzyskasz 20-letnią gwarancją szczelności.