Jak uzyskać gwarancję na inwestycję?

Jeżeli jesteś Inwestorem montującym lub wymieniającym okna lub drzwi zewnętrzne możesz uzyskać 20 letnią Gwarancję szczelności połączenia stolarki z ościeżami w 5 prostych krokach:
 

  1. Upewnij się, że ekipa montująca Okna i drzwi posiada Certyfikację w systemie TYTAN WINS lub znajdź Certyfikowanego Montera korzystając z mapy zamieszczonej na naszej stronie ZNAJDŹ MONTERA
  2. Skonsultuj z Certyfikowanym Wykonawcą szczegóły techniczne montowanej stolarki i upewnij się, że w Twoim budynku jest możliwe zastosowanie Systemu WINS FLEX, który jest objęty Gwarancją
  3. Po montażu zostaną wykonane zdjęcia przeprowadzonych prac i wraz z opisem inwestycji – przesłane do Managera Technicznego firmy SELENA producenta Systemu, w celu zatwierdzenia Gwarancji
  4. Po otrzymaniu 20 letniej Gwarancji mailem i zakończeniu inwestycji, możesz cieszyć się przez wiele lat się komfortem oraz oszczędnością energii w swoim ciepłym i cichym domu albo mieszkaniu.

Otrzymane nagrody

TOP BUILDER INNOWACJA ROKU 2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Systemy WINS – czyli Nowy Standard izolacji okien na bazie folii płynnych wraz z kompleksową ofertą produktową, otrzymały pierwszą prestiżową nagrodę TOP BUILDER 2021 
w kategorii nowość i innowacja. Tytuł ten przyznawany jest najlepszym produktom i usługom branży budowlanej. To już 13. edycja konkursu, w której głównym kryterium była wysoka jakość rozwiązań!

Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki – trafiają do WINS-a!

Kolejna nagroda trafiła do Systemów WINS! Systemy izolacji i montażu na bazie folii płynnych WINS – zostały nagrodzone jako INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE BRANŻY STOLARKI (IRBS) 2021! Program IRBS co roku wyróżnia najlepsze rozwiązania w branży stolarki otworowej, która jest jedną z najszybciej rozwijających się branż w polskiej gospodarce. Selena – jako producent Systemów WINS, bierze czynny udział w jej rozwoju, tworząc innowacje, dedykowane profesjonalnym wykonawcom.

Zapisz się do naszego newslettera!

Jako pierwszy otrzymuj najnowsze informacje na temat chemii budowlanej, hydroizolacji i innych materiałów specjalistycznych.

Info o administrowaniu danych osobowych
Administratorem danych jest Selena Digital Distribution Sp. z o.o. (ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej, przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się nami poprzez e-mail: rodo@selena.com.
Wszystkie pola oznaczone * są obowiązkowe.
Zapisz się do newslettera